School

S1204 (Large)

S12040 (Large)

تلاش در امر ساخت و توسعه فضاهای آموزش و پرورشی، خصوصا دراستان البرز که به دلیل مهارت های وسیع همواره با فرفضهای آموزشی روبرو بوده است، جهادی مقدس است.

دبیرستان ۱۲ کلاسه خیری مشارکتی زنده یاد حاج علی سرافراز در محله چهارصد دستگاه کرج با حضور مدیرکل مشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مسئولین استانی و شهرستانی، خیرین و خانواده خیر نیک اندیش سرافراز افتتاح شد.

 

داوود سرافراز خیر مدرسه ساز استان البرز عنوان کرد: اگر امروز ما رویکردی در بحث ساخت و ساز و توسعه فضایی آموزشی داریم، به دلیل توصیه‌های مرحوم علی سرافراز پدر بنده است که شدیداً به بحث آموزش و یادگیری علاقه ویژه‌ای داشتند و به خاطر نگاه ویژه ایشان به آموزش، دائماً به ما توصیه می‌کردند که عبادت جز خدمت به خلق نیست و ما به عنوان فرزندان ایشان می‌بایست کاردان و سرلوحه کار خود باشیم و از آن برای خدمت به خلق استفاده کنیم.

سرافراز افزود: اگر آموزش و تجربه با هم آمیخته شوند، انسان می‌تواند کارهایی بزرگ و اتفاقات خوبی را رقم بزند.

این خیر مدرسه ساز ضمن تقدیم مدرسه زنده یاد علی سرافراز به دانش آموزان اظهار کرد: این مدرسه، مدرسه ای مقدس است که افراد لایق، شایسته و کارآمد در آن تربیت خواهند شد و باعث افتخار و سرافرازی استان البرز و کشورمان می‌شوند.

درباره مدیر سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 7 − 3 =